آموزشگاه سینا زبان

آموزشگاه سینا زبان

لوگو آموزشگاه سینا زبان

قوانین و مقررات

قوانين و مقررات سايت 

-برای عضویت در پایگاه اینترنتی موسسه آموزشي سینا زبان، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه فرد عضو شده خواهد بود.

- عضویت در پایگاه اینترنتی موسسه آموزشي سینا زبان بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط فرد عضو شده است.

- تمامی اعضا موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

- کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت از اعضا درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت بجزء با ارئه حكم قانوني از طريق مراجع ذيصلاح.- در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید به دفتر موسسه آموزشي سینا زبان مراجعه و يا از طريق تماس تلفني و احراز هويت نسبت به تغيير اطلاعات كاربري اقدام نماييد .

- بهتر است برای عضویت در سايت موسسه آموزشي سینا زبان از نام و نام خانوادگی واقعی و پست الکترونیک خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و ... خودداری نمایید .

- پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت، همانند نام و نام خانوادگی فرد بوده و ملاک شناخت نام كاربري  عضو شده، برای پایگاه اینترنتی موسسه آموزشي سینا زبان خواهد بود.

- در هر زمان که فرد با ادامۀ عضویت خود در سایت موافق نباشد، می تواند درخواست کرده تا عضویت وی در سایت لغو شود..

- لازم است تمامی مکاتبات و ارسال‌های اعضا به سايت موسسه آموزشي سینا زبان از طريق پورتال كاربري و يا پست الكترونيك شخصي خود صورت پذيرد.

- پس از عضویت و ارسال فرم، و احراز هويت شخص ، نام كاربري براي وي ايجاد و فعال خواهد شد 

 

قوانين ، مقررات و ديگر آيين نامه هاي موسسه آموزشي سینا زبان 

1- رعايت مقررات موسسه در مورد وضع ظاهري و پوشيدن لباسهاي متعارف و رعايت شئونات اسلامي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در خدمات ارائه شده در سايت . 

3- حضور زبان آموز راس ساعت مقرر در كلاس الزامي بوده و زبان آموزاني كه بعد از مدرس وارد كلاس شوند در ليست حضور و غياب ، غايب محسوب مي شوند . . 

4-چنانچه زبان آموز به هر دليل ( غيبت بيش از حد مجاز ، موارد انضباطي و ... ) داشته باشد از ادامه تحصيل محروم مي گردد و شهريه پرداختي به هيچ وجه مسترد نخواهد شد .  

5-در صورتيكه زبان آموز به هر دليل تا 24 ساعت قبل از شروع دوره اعلام انصراف نمايد 50 درصد از شهريه كسر و مابقي به وي مسترد خواهد شد . . 

6- تعيين مدرس براي هر كلاس ، ادغام كلاسهاي مشابه ، محل برگزاي كلاسها و انتقال زبان آموز به ديگر كلاسها به عهده موسسه بوده و زان آموز مجاز به دخالت در امور اجرائي نيست . 

7- رعايت شئونات و موازين اسلامي براي كليه زبان آموزان الزاميست . 

8- ثبت نام خانمهاي متاهل بمنزله كسب موافقت قبلي از سوي همسر متقاضي مي باشد .

9- چنانچه زبان آموز بعد از تعيين سطح و آزمون اعلام انصراف نمايد هزينه تعيين سطح به وي مسترد نخواهد شد . 

10- زبان آموز ملزم به پرداخت شهريه در تاريخ اعلامي از سوي موسسه با توجه به شماره حسابهاي نامبرده در سايت و پورتال اينترنتي مي باشد . 

11- جبران خسارت وارده به هريك از اموال موسسه بر عهده شخص زبان آموز مي باشد . 

12- تعيين سطح و آزمون بمنزله ثبت نام نمي باشد و گواهي آن از تاريخ صدور بمدت سه ماه معتبر خواهد بود . 

13- تعيين سطح و آزمون مجدد مستلزم پرداخت هزينه دوباره مي باشد . 

14- رزرو كلاسها ( زبان آموزاني كه شهريه پرداخت نموده اند ) فقط براي يك ترم بعد از ترم جاري معتبر خواهد بود . 


تمام حقوق برای آموزشگاه سینا زبان محفوظ می باشد

طراحی توسط سافت نما